LOGO-JASNE-1-e1640251335430

KC Inwestycje

„Budujemy dla Ciebie”

Pomagamy Budować Marzenia

Dla realizacji inwestycji „Osiedle Spokojne” w Niemczu została zawiązana spółka – KC Inwestycje Sp. z o.o., która łączy doświadczenie praktyczne i kapitałowe udziałowców. Chce swoją pierwszą inwestycją w Niemczu wyznaczać nowe standardy jakości i funkcjonalności oraz kompleksowości obsługi mieszkańców.

Każdy z segmentów jest o pow. 128 m² wraz z ogródkiem. Na parterze znajduje się salon wraz z aneksem kuchennym oraz wyjściem na ogródek, spiżarnią, łazienką, garażem jednostanowiskowy. Na piętrze została usytuowana główna łazienka wraz z trzema sypialniami i garderobą, gdzie dwie z nich posiadają wyjścia na balkon. Dodatkowym atutem każdego segmentu jest poddasze, które może stać się kolejna sypialnia. W każdym segmencie zostanie zainstalowana instalacja do zamontowania klimatyzacji, telewizji satelitarnej, Internetu oraz systemu alarmowego wraz z monitoringiem. Możliwość instalacji pod „Inteligentny dom”.

„Osiedla Spokojne” – to miejsce, gdzie w najwyższym stopniu zadbano o bezpieczeństwo. Podczas realizacji kolejnego etapu osiedla, zostanie ono ogrodzone, a terenie znajdzie się plac zabaw dla dzieci i gustownie zaprojektowana zieleń wraz z oświetleniem.

0 +
Wyjątkowych domów
0 m² +
Powierzchni mieszkalnej
0 m² +
Powierzchni garażowej

Bezpiecznie Budujemy przyszłość

Bogatsi w wiedzę i doświadczenie postępujemy inaczej niż większość deweloperów. Stawiamy na jakość, bezpieczeństwo, wiarygodność, co powinno przełożyć się na zadowolenie klientów – przyszłych mieszkańców i ich satysfakcję. Pragniemy, aby spełniło się hasło „Budujemy dla Ciebie

”Dom jest tam, gdzie jest twoje serce. Powinieneś zawierzyć swojemu sercu na tyle, aby odkryć, że twój dom nie musi być tam, gdzie się urodziłeś...„

– Christopher Doyle

Bezpieczny kredyt 2%

Program Bezpieczny Kredyt 2% to rządowa propozycja rozwiązania problemu wysokich stóp procentowych i zmniejszonej dostępności kredytów wśród Polaków. Start programu zaplanowano na 1 lipca 2023 roku.

Kredyt będzie mogła uzyskać osoba do 45. roku życia, która nie ma i nie miała mieszkania, domu ani spółdzielczego prawa do lokalu lub domu. W przypadku małżeństwa lub rodziców co najmniej jednego wspólnego dziecka, warunek wieku spełnić będzie musiało przynajmniej jedno z nich.

Maksymalna wysokość kredytu, który może uzyskać jedna osoba, wynosi 500 tys. zł. W przypadku małżeństwa lub rodziców z dzieckiem maksymalna kwota kredytu to 600 tys. zł. Kredyt można otrzymać na mieszkania zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. W programie nie obowiązuje limit cen za 1 m2 mieszkania.

Dopłata do rat kredytu mieszkaniowego to różnica między stałą stopą ustaloną w oparciu o średnie oprocentowanie kredytów o stałej stopie w bankach kredytujących, a oprocentowaniem kredytu zgodnie ze stopą 2%. Dopłata będzie przysługiwała przez 10 lat.

Bezpieczny Kredyt 2% W Programie Pierwsze Mieszkanie