LOGO-JASNE-1-e1640251335430

Dom Wzorcowy

Nowoczesna, minimalistyczna stylistyka architektury budynku pozwala na urządzenie wnętrza w niemalże każdym stylu. Układ każdego z segmentów umożliwia ergonomiczne rozmieszczenie funkcji zarówno w obrębie parteru jak i piętra budynku. Dzięki dodatkowym przestrzeniom gospodarczym i wnękom szafowym wnętrze może być, pozbawione licznych mebli do przechowywania, za to w jego sercu możemy eksponować to co będzie dla Ciebie najważniejsze – wygodną kanapę, stylowy fotel, czy sentymentalny kredens.

Niezależnie jakie kolory przybiorą pokoje doprawi je do smaku piękny, zielony widok roztaczający się zza okna każdego z pomieszczeń. W poniższych wizualizacjach wygrał minimalistyczny glamour.

Jaki styl obierze Twoje wnętrze? Jeśli poszukujesz wnętrza skrojonego na swoją miarę zapraszam do kontaktu.

Pracownia Kreska

Projekt jest autorstwa znanej pracowni bydgoskiej „KRESKA”.

Gwarantuje to najwyższe standardy nowoczesności i zastosowanie odpowiednich materiałów.

Bezpieczny kredyt

Nieważne, czy to Twój pierwszy kredyt hipoteczny na zakup wymarzonego “M”, czy też kolejny już kredyt na zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych – w bankowości nie ma miejsca na pomyłki i niedociągnięcia: cały proces musi być sprawny, przejrzysty i pewny.

Nasi Eksperci Kredytowi porównają dla Ciebie oferty kilkunastu banków z którymi współpracujemy od wielu lat, tak abyś mógł wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Przeprowadzą Cię przez wszystkie formalności, dopilnują zgodności dokumentów i będą czuwać nad procesem kredytowym aż do uruchomienia środków finansowych na zakup nieruchomości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zespołowi ekspertów, jesteśmy na bieżąco z rynkiem finansowym oraz rynkiem nieruchomości, co czyni z nas najlepszych partnerów do znalezienia najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Bezpieczny Kredyt