LOGO-JASNE-1-e1640251335430

Dom Wzorcowy

Nowoczesna, minimalistyczna stylistyka architektury budynku pozwala na urządzenie wnętrza w niemalże każdym stylu. Układ każdego z segmentów umożliwia ergonomiczne rozmieszczenie funkcji zarówno w obrębie parteru jak i piętra budynku. Dzięki dodatkowym przestrzeniom gospodarczym i wnękom szafowym wnętrze może być, pozbawione licznych mebli do przechowywania, za to w jego sercu możemy eksponować to co będzie dla Ciebie najważniejsze – wygodną kanapę, stylowy fotel, czy sentymentalny kredens.

Niezależnie jakie kolory przybiorą pokoje doprawi je do smaku piękny, zielony widok roztaczający się zza okna każdego z pomieszczeń. W poniższych wizualizacjach wygrał minimalistyczny glamour.

Jaki styl obierze Twoje wnętrze? Jeśli poszukujesz wnętrza skrojonego na swoją miarę zapraszam do kontaktu.

Pracownia Kreska

Projekt jest autorstwa znanej pracowni bydgoskiej „KRESKA”.

Gwarantuje to najwyższe standardy nowoczesności i zastosowanie odpowiednich materiałów.

Bezpieczny kredyt 2%

Program Bezpieczny Kredyt 2% to rządowa propozycja rozwiązania problemu wysokich stóp procentowych i zmniejszonej dostępności kredytów wśród Polaków. Start programu zaplanowano na 1 lipca 2023 roku.

Kredyt będzie mogła uzyskać osoba do 45. roku życia, która nie ma i nie miała mieszkania, domu ani spółdzielczego prawa do lokalu lub domu. W przypadku małżeństwa lub rodziców co najmniej jednego wspólnego dziecka, warunek wieku spełnić będzie musiało przynajmniej jedno z nich.

Maksymalna wysokość kredytu, który może uzyskać jedna osoba, wynosi 500 tys. zł. W przypadku małżeństwa lub rodziców z dzieckiem maksymalna kwota kredytu to 600 tys. zł. Kredyt można otrzymać na mieszkania zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. W programie nie obowiązuje limit cen za 1 m2 mieszkania.

Dopłata do rat kredytu mieszkaniowego to różnica między stałą stopą ustaloną w oparciu o średnie oprocentowanie kredytów o stałej stopie w bankach kredytujących, a oprocentowaniem kredytu zgodnie ze stopą 2%. Dopłata będzie przysługiwała przez 10 lat.

Bezpieczny Kredyt 2% W Programie Pierwsze Mieszkanie